Yağ Alma

 

İstanbul'da Liposuction (Yağ Alma)

Liposuction, yağ birikimi olan vücut bölgelerinden vakumlama veya enjeksiyon yoluyla yağ emme işlemidir. Liposuction ile kilo verme arasındaki algı yanlıştır; bu bir kontur düzeltme işlemidir. Bu uygulama yüksek hacimli ve dayanıksız yağ dokusunun vücuttan uzaklaştırılması için kullanılan bir tekniktir. Liposuction ameliyatı, yağ veya fazla kilo sorunu olanlara yardımcı olmak için tasarlanmış cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntemde inatçı yağ bölgesine sıvı enjekte edilerek şişirilir ve kanüllerle bu bölge kesilerek yağlar vücuttan uzaklaştırılır. Liposuction ameliyatları genel anestezi olmadan yapılabilmektedir. Sonrasında bu bölgede birkaç milimetrelik bir kesi yapılır. Daha sonra kanül bu kesilerden içeri sokularak yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır. Genel anestezi olmadan liposuction da bir seçenektir.

Kısa Bilgiler

Çalışma Süresi : 1-2 Saat
Anestezi : Lokal Anestezi - Genel Anestezi
Teknikler : Kapalı
Net Sonuç : 6 Ay

Liposuction (Yağ Alma) Adımları

Liposuction'ın Faydaları

Bazı yağlar diyet ve egzersizle bile eritilmez. Bu yağlar, sağlık ve görünüm üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilir. Ancak, her şeyi yapmaya çalıştığınız halde, kendinizi yine de iyi hissetmiyorsanız, liposuction sizin için bir çözüm olabilir. Bununla vücudunuzun çeşitli bölgelerindeki yağ kitlesine uygulanabilirsiniz. Bu türler arasında en fazla tercih edilen liposuction türü ise çene altı liposuction'dur. Bazen çene altındaki yağlar, ne kadar kilo verirseniz verin aynı kalmayabilir. Bu nedenle liposuction uygulaması cildinize canlı ve genç bir görünüm kazandırmak için ideal bir seçenektir. Mide bölgesindeki yağlanma problemleri ile boğuşan kişiler için mide liposuction tüm problemleri çözecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca koltuk altı bölgesinde toplanan yağlanma sorunu ortaya çıktıysa, koltuk altı liposuction kendinizi yeniden yaratmanıza yardımcı olacak önemli bir seçenektir.

Liposuction Öncesi ve Sonrası

Liposuction, vücuttaki istenmeyen yağlı dokuların alınarak cildin yeniden şekillendirilmesi anlamına gelir. Kilodaki azalma ve egzersiz ile bazen yağlar yakılamayabilir, bu durumda liposuction yararlı bir alternatiftir. İşlem sonrası kişiler önemli bir engeli aşarak kendilerini çok daha iyi ve özgüvenli hissederler. Liposuction üst kol bölgesini de etkileyebilmektedir. Eğer düzenli spor ve diyetle üst sırt bölgesindeki yağlanmadan kurtulamadıysanız, çözüm olarak uyluk liposuction hakkında araştırmaya başlayabilirsiniz. Uyluk bölgesindeki liposuction, estetik görünüm açısından önemli bir ihtiyaç olduğu için, en çok aranan liposuction türlerinden biridir. Uyluk liposuction birçok insanın hayatlarını olumlu yönde değiştirmeye yardımcı olurken, fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Liposuction Sonuçları

Liposuction ile istenmeyen yağlar tamamen alınıyor ve doğuracağı sonuçlar göz önünde bulundurularak ameliyat yapılmalıdır. Vücudun farklı bölgelerinde yağlanmanın önlenmesi için sadece liposuction yeterli değildir. Sonrasında dengeli beslenmenin ve egzersizlerin yapmak oldukça önemlidir. Ayrıca liposuction için ideal kilonuzun %30 üzerinde olması gerekiyor. Bu sayede kişinin liposuction ameliyat sonucunda arzu ettiği sonuca ulaşabilir.

Liposuction Fiyatları

Liposuction, rüyanızdaki vücuda ulaşmak ve engelinizi kaldırmak için son derece cazip bir seçim olarak görünür. Bu nedenle, liposuction ne kadara mal olur sorusu internette çok aranan bir sorudur. Cevabı değişebilir, ancak fiyata bağlı olmadan endişelenmenin ve alanında deneyimli cerrahlar seçmenin önemini unutmayın. Türkiye liposuction internette diğer sık aranan bir terimdir; bu, Türkiye'de alanında uzman doktorlar tarafından yapılan diğer cerrahi operasyonlar için de geçerlidir.

Liposuction Ameliyatı Nedir?

Liposuction, yağ birikintilerinin vakumlanarak veya enjektör yardımıyla belirli bölgelerden emilmesini içeren bir işlemdir.Çevrimiçi Hizmetler

online-odeme

Online Ödeme

Kolay ödeme ile işlemlerinizi hızlıca halledin.
dr-sor

Doktora Sor

Aklınızda soru kalmasın, doktor ile iletisime geçin.
Bize Ulaş

Hızlı Randevu için Formu Doldurun!

Herhangi bir konuda bize danışmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Sağlıklı Günler Dileriz.