İstanbul - Üsküdar
image

Lamine Kaplama Nedir?

Lamine kaplama, dişlerdeki şekil bozuklukları ve renk problemlerini ortadan kaldırmak için kullanılan bir diş estetiği yöntemidir. Diş estetiği söz konusu olduğunda çok sayıda farklı yöntem vardır. Her yöntemde dişleriniz inceltilirken lamine kaplama işleminde incelme minimum ile sınırlıdır. Farklı diş beyazlatma yöntemlerinden olumlu sonuç alamayan kişiler bu operasyon sayesinde verimli sonuçlar elde edebilirler. Öncelikle iyi bir ağız ve diş yapısına sahip olmak sağlık açısından çok önemlidir. Aynı zamanda, pırıl pırıl gülümseyen bir ağız ve dişler de özgüveniniz için çok daha kıymetlidir. Sağlıklı ve göze hoş gelen dişler için lamine kaplama yöntemini deneyebilir ve hayallerinizdeki gülüşü yakalayabilirsiniz.

Lamine Diş Tedavi Süreci

Lamine kaplama prosedürü sadece birkaç adımda gerçekleştirilebilir. İlk adımda çene ölçüleriniz alınır. Ardından yeni gülüşünüz için renk tonunu seçersiniz. Sonrasında belirlenen dişlerin nasıl görüneceğinden emin olmak için bir test uygulaması yapılır. Bu sayede beğenmediğiniz tüm görünümler engellenebilir ve hayallerinizin gülüşüne sahip olmanız mümkün hale gelir. Bu aşamadan sonra ana porselenler hazırlanır ve kişinin aynı gün yeni dişlerini kullanması sağlanır. Metropolmed'in uzman sağlık ekibi ile sağlanan kusursuz bir gülüşe sahip olmak çok daha kısa zaman alacaktır.

Türkiye'de Lamine Kaplamalar

Sağlık her şeyden daha önemlidir. Lamine kaplama uygulamaları söz konusu olduğunda güvenilir bir merkez seçmek çok önemlidir. Sadece güzel bir gülüş değil aynı zamanda sağlıklı bir ağız ve dişler sunan bu uygulamalar 2-3 seans sürmektedir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz estetik merkezinin hem personeli hem de güvenilirliği kritik öneme sahiptir. Türkiye, estetik ağız ve diş sağlığı için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Lamine kaplama yorumları, özellikle yurtdışından gelen hastalar için oldukça olumlu yönde. Türkiye bu anlamda oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Kişiler yalnızca operasyon anından mutlu olmayı değil, genel bir mutluluğu hedefliyor. Türkiye'de lamine kaplama yaptırdıktan sonra tüm kullanım sürecinden hastalar memnun kalıyor. Metropolmed, uzman doktorları sayesinde Türkiye'de lamine kaplama alanında başarılarını katlıyor.

Laminate Kaplama
Operasyon Süresi
1-2 Saat
Operasyon Şekli
Kapalı
Anestezi
Lokal
Sonuç
2 Hafta

Lamine Diş Fiyatları 2021

Sürecin mali tarafı da büyük önem taşıyor. Aldığınız hizmet kaliteli ve maliyeti hak etmelidir. Metropolmed, bu prosedüre adanmış uzman bir ekip sunarken, fiyatlar hastanın beklentisine ve yapılacak operasyona göre belirleniyor. Lamine kaplama dişler oldukça kısa sürede kusursuz bir gülümseme ve uzun yıllar sağlıklı bir görünüm sunar. 

 

Etkiler uzun süre devam ederken, prosedür de oldukça kolaydır. Ayrıca birçok kişi ağrısız geçen süreç için bu yöntemi seçmiştir. Görünüşünüzü ve sağlığınızı doğrudan etkileyecek olan bu operasyon ve  sonuçları sevindirici olacaktır. Uygun fiyatlarla kusursuz bir gülüşe ve diş sağlığına sahip olmak sizi daha da gülümsetecek!

Lamine Kaplama
Benzer Yazılar