İstanbul - Üsküdar
image

Kaş Ekimi Nedir?

 

Başkalarıyla etkileşimde bulunurken yüz ifadeleri kullanmak çok önemlidir. İletmek istediğimiz mesajı daha kesin bir şekilde ifade etmemiz için bizi cesaretlendirir. Bu aşamada kaşlar büyük rol oynar. Bu nedenle kaş dökülmesi birçok kişi için oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Neyse ki kaş ekimi işlemi ile bu sorun aşılabilir. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem, kaş kıllarının rahat ve verimli bir şekilde yeniden uzamasına yardımcı olur.

Kaş Ekimi Adımları

 

Kaş çeşitleri her kişiye göre değişir. Bazı insanlar kaş kaybı yaşarken, bazıları sadece görünüşlerini değiştirmek isteyebilir. Kaş ekimi ile microblading farkı incelendiğinde, microblading'in yarı kalıcı olma olasılığı daha yüksektir. Kalıcı bir çözüm olarak kaş ekimi, kaşların yeniden çıkması konusunda en etkili yöntem olduğunu kanıtlamaktadır. Kaş ekimi donör bölge ile başlar. Genellikle hastanın başının arkası folikülleri çıkarmak için kullanılır. Ancak uygun değilse başka bölgelerden de saç kökleri alınabilir. Bu amaçla hangi alanın kullanılacağını belirlemek için hastanın fizik muayenesinden geçmesi gerekir. Bu sayede doktor hasta için doğru donör bölgeyi seçebilmektedir. Aynı zamanda hastaya uygun olan kaş tipine bu şekilde karar verilebilir. Metropolmed'in uzman tıbbi ekibi ile Türkiye'de kaş ekimi son derece verimli ve rahattır.

Kaş Ekimi Sonrası

 

Uygulama gerçekleştikten sonra iyileşme süreci başlar. Bir süre sonra kaş ekimi öncesi ve sonrası görülmeye başlanır. Kaş tasarımında doğal bir görünüm sağlamak çok önemlidir. Ayrıca kaş tasarımı da kişinin yüzü ile uyumlu olmalıdır. Bu şekilde tamamlayıcı bir etki yaratmak mümkündür. İşlem yapıldıktan sonra kaşların görünümü ile birlikte tamamlayıcı bir görüntü oluşturulmalıdır. Kısa bir süre sonra kaş ekimi sonuçları tamamlanır. İşlemi takiben, iyileşme sürecinde size uygulamanız için talimat verilecektir. Kaş ekimi iyileşme sürecinden sonra yeni görünümünüzün keyfini dilediğiniz şekilde çıkarabilirsiniz. Sakal ekimi ve ağrısız saç ekimi gibi çeşitli operasyonlarda uzmanlaşan Metropolmed, kaş ekimi opersyonlarında da başarısını ispatlamıştır.

Kaş Ekimi
Operasyon Süresi
4-5 Saat
Teknikler
Kapalı
Anestezi
Lokal
Net Sonuç
6 Ay

Kaş Ekimi Fiyatları

 

Kaş ekiminden önce aklınıza takılan herhangi bir soru, örneğin "kaş ekimi fiyatları nedir?" profesyonel bir kadro tarafından cevaplanmaktadır. Kaş ekimi her kişi için yapılan işlemin yapısına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlar kaşlarınızın seyrek olup olmamasına göre belirlenir. Sadece kaşlarınızın şeklini değiştirmek istiyorsanız bile aynı değişiklik uygulanır. Öyleyse "kaş ekimi ne kadar?" sorusu ihtiyaçlarınıza ve kararlarınıza göre yanıtlanır. Kaş ekimi maliyetini etkileyebilecek pek çok ayrıntı hakkında bir profesyonele danıştıktan sonra daha iyi bir anlayışa sahip olabilirsiniz.

KAŞ EKİMİ HASTA YORUMLARI

Metropolmed bünyesinde kaş ekimi yaptıran bireylerin tamamından olumlu yorumlar alınmaktadır. Hastalar uzun zamandır aradığı ve hayalini kurduğu kaşlara, Metropolmed sağlık çalışanları sayesinde ulaşmaktadır.

Siz de kaş ekimi düşünüyorsanız, uzman kadromuzdan ya da doktorumuzdan ücretsiz muayene talep edebilirsiniz.

Kaş Ekimi
Benzer Yazılar